Haber

İzmir’in Foça İlçesinde Kaymakamlık; şehit yakınları, gaziler ve ailelerini iftar yemeğinde ağırladı. Yemeğe ilçe protokolü de katıldı

İlçede yaşayan şehit yakınları, gaziler ve aileleri, ilçe protokolü ile birlikte Foça Kaymakamlığı tarafından 30 Mart 2023 gecesi Foça Belediyesi Karakum Sosyal Tesisi’nde düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Kapıda karşılanan ailelerle sohbet edildi, anıları soruldu, sorunları dinlendi.

Kuran-ı Kerim okunarak dinlenerek iftar vakti beklendi. İftar namazını İlçe Müftüsü Mustafa Atilla kıldı.

ŞEHİT VE GAZİ AİLESİNE HİZMET MİSYONUMUZ

Foça Kaymakamı Mehmet Türköz, iftar yemeğinin ardından yaptığı konuşmada, şehitlerin emaneti ailelere hizmet etmenin kendilerine düşen görev olduğunu söyledi. Mehmet Türköz; “Kaymakamlık olarak iftar yemeğimizi şehit yakınlarımız, gazilerimiz ve aileleri ile birlikte yemek istedik. Çünkü biz sizinle bir aileyiz. Ailemizin en samimi fertleriyle iftarda bir arada olmak istedik. Şehitlerimize, gazilerimize yakışır işler yapmaya çalışıyoruz. Bu akşam sizlerle birlikte iftar yemeği yiyen kamu kurumu yöneticilerimizin hepsinin ailenizden olduğunu unutmayınız. Şehitlerimize emanet olan sizlere hizmet etmek boynumuzun borcudur.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

gulagacajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu